sobota, 18 września 2021

Witamy Państwa serdecznie na naszym blogu, NOWA STRONA   jest właśnie w przygotowaniu !

Jesteśmy AUTORYZOWANYM PUNKTEM SPRZEDAŹY i SERWISEM ODKURZACZY "RAINBOW" w SZCZECINIE i na terenie naszego województwa. 
Oferujemy sprzedaż, serwis i naprawę amerykańskich urządzeń czyszczących "RAINBOW" ( z filtrem wodnym ).

Zapraszamy Państwa do naszego biura mieszczącego się w Szczecinie w Galerii Handlowej "Nowy Turzyn" przy al. Bohaterów Warszawy 40 lokal 2A5 - na pierwszym piętrze. 

Biuro nasze czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00, jednak PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY koniecznie O KONTAKT TELEFONICZNY pod nr tel. 602300326 w celu umówienia Państwa wizyty w naszym biurze. 
Działamy także w terenie dlatego nie zawsze jesteśmy dostępni na miejscu.
Możliwy jest także nasz bezpłatny dojazd do Państwa domu na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i nie tylko !!!


Odwiedź nas na Facebook'u - kliknij tutaj

kliknij tutaj, aby zobaczyć jak do nas dojechać

Od 1936 roku firma REXAIR produkuje najwyższej jakości system do czyszczenia domów i mieszkań ku satysfakcji milionów klientów na całym świecie.

Od 1990 roku urządzenia Rainbow można nabyć także w Polsce. Wszystkie Rainbow prezentowane i sprzedawane są wyłącznie przez domowe prezentacje sprzętu użytkownikom końcowym w sieci sprzedaży Niezależnych i Przedstawicieli Rainbow. Jakakolwiek inna sprzedaż jest surowo zabroniona. Produkt zakupiony w jakikolwiek inny sposób nie podlega autoryzowanej gwarancji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem lub tylko samym zobaczeniem Rainbow, zachęcam do skontaktowania się z nami i umówienie na spotkanie bez żadnych zobowiązań.
Wówczas, w trakcie domowej prezentacji, będziecie Państwo mogli przekonać się osobiście, jak rewelacyjnym wyborem jest Rainbow. Zapewniamy, że będziecie pod wrażeniem skuteczności Systemu Czyszczącego Rainbow. 

Rainbow jest najlepszym na świecie systemem czyszczenia domów i mieszkań. Dla Rainbow wyczyścić Twój dom to rozgrzewka. Potrafi o wiele więcej.Ten wysokiej jakości produkt, w połączeniu ze swoimi wyjątkowymi akcesoriami, świetnie nadaje się do zadań specjalnych. Zapytaj naszego przedstawiciela o akcesoria i dodatki. Dowiedz się więcej na spotkaniu u siebie w domu. Będziesz mile zaskoczony. 

Firma ATS TEAM prowadzi sprzedaż i serwis zarówno urządzeń Rainbow jak i części zamiennych. Wszystkie sprzedawane przez nas części są oryginalne, sprowadzane od producenta z USA. 

Posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele części zamiennych do różnych typów odkurzaczy Rainbow.


7 komentarzy:

 1. Miałam do czynienia z tymi odkurzaczami

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 3. "Miałam do czynienia z tymi odkurzaczami" bardzo dobra opinia ale oczywiście zero na temat czy są dobre czy nie i jak się z nimi pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Miałam do czynienia z tymi odkurzaczami" bardzo dobra opinia ale oczywiście zero na temat czy są dobre czy nie i jak się z nimi pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam
  Pozdrawiam serdecznie Andrzej K 😁

  OdpowiedzUsuń
 6. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 7. 53 year old Librarian Travus Cooksey, hailing from Courtenay enjoys watching movies like Colonel Redl (Oberst Redl) and Driving. Took a trip to Su Nuraxi di Barumini and drives a Alfa Romeo 8C 2300 'Le Mans' Tourer. kliknij tu teraz

  OdpowiedzUsuń