O firmie

Rainbow został zaprojektowany po to, by Twój dom uczynić czystszym, a co za tym idzie – zdrowszym !
Od 1929 roku firma Rexair ( w języku angielskim oznacza "Król Powietrza") , założona przez Leslie H. Green'a produkuje najwyższej jakości system do czyszczenia mieszkań ku satysfakcji milionów klientów na całym świecie.
Od 1990 roku urządzenie Rainbow można nabyć także w Polsce. Nasza firma działa nieprzerwanie już od 1992 roku, 
a więc ponad 30 lat zajmując się dystrybucją i serwisem tych właśnie urządzeń.
Urządzenia Rainbow prezentowane i sprzedawane są tylko w obrębie sieci sprzedaży niezależnych przedstawicieli. 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem Rainbow, zachęcam do skontaktowania się z nami i umówienia na spotkanie. Wówczas, w trakcie domowej prezentacji, będziecie Państwo mogli przekonać się osobiście, jak rewelacyjnym wyborem jest Rainbow. Zapewniamy, że będziecie pod wrażeniem skuteczności Systemu Czyszczącego Rainbow.

Umów się na prezentację nowego modelu RAINBOW SRX  !!!

Dzięki prezentacji w Twoim domu przekonasz się, że system czyszczący Rainbow jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.


Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i Serwisem Odkurzaczy Rainbow. Obsługujemy klientów bezpośrednio w domu a także prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń już teraz tel. 602 300 326  - jeżeli nie odbieramy oddzwonimy najszybciej jak to będzie tylko możliwe !!! Oczywiście możesz też napisać sms'a z wiadomością.