O firmie

Rainbow został zaprojektowany po to, by Twój dom uczynić czystszym, a co za tym idzie – zdrowszym !
Od 1936 roku firma Rexair produkuje najwyższej jakości system do czyszczenia mieszkań ku satysfakcji milionów klientów na całym świecie.
Od 1990 roku urządzenie Rainbow można nabyć także w Polsce, a nasza firma działa nieprzerwanie już od 1992 roku zajmując się dystrybucją i serwisem tych właśnie urządzeń.
 Wszystkie Rainbow prezentowane i sprzedawane są tylko w obrębie sieci sprzedaży Niezależnych i Autoryzowanych Dystrybutorów Rainbow, profesjonalnej organizacji sprzedaży.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem Rainbow, zachęcam do skontaktowania się z nami i umówienia na spotkanie. Wówczas, w trakcie domowej prezentacji, będziecie Państwo mogli przekonać się osobiście, jak rewelacyjnym wyborem jest Rainbow. Zapewniamy, że będziecie pod wrażeniem skuteczności Systemu Czyszczącego Rainbow.

Umów się na prezentację nowego modelu RAINBOW BLACK !!!

Dzięki prezentacji w Twoim domu przekonasz się, że system czyszczący Rainbow jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.


Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem oraz Serwisem w Szczecinie i woj.zachodniopomorskim. Obsługujemy także północną część woj. lubuskiego. 
Serdecznie zapraszamy  tel.  602 300 326